Kowalewski Sp. z o.o.

Dane kontaktowe

Stawiszcze 1A, 98-200 Sieradz

+48 43/822 14 42

kowalewski@kowalewski.eu

www.kowalewski.eu

Kilka słów o firmie

Jesteśmy firmą rodzinną. Zanim staliśmy się firmą, byliśmy rodziną, w której wszyscy gotowali, kisili, solili i marynowali. Ta rodzina rośnie teraz z każdą chwilą. I nadal wszyscy razem wymyślamy, robimy oraz oceniamy nowe przetwory. To właśnie dzięki tej wspólnej, rodzinnej kreatywności tworzymy doskonałe produkty.

Robimy przetwory owocowo-warzywne. Wyznaczamy nowe standardy jakości. Stawiamy poprzeczkę wyżej, odkrywamy nowe obszary i zdobywamy je dla dobrego smaku. Postanowiliśmy, że nasze produkty mają być niepowtarzalne. Tak jest trudniej – ale nie schodzimy z tej drogi.

Wybieramy. Dobre rzeczy powstają tylko z dobrych rzeczy. Nasze owoce i warzywa pochodzą z Polski, z regionów o długoletniej tradycji uprawy warzyw i owoców. Nasi dostawcy selekcjonują swoje zbiory, a my selekcjonujemy to, co od nich odbieramy.

Naturę i tradycję łączymy z najnowocześniejszą technologią i logistyką. Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system bezpieczeństwa żywności HACCP połączony z systemem zarządzania jakością ISO 9001. Dla każdego z naszych przetworów opracowujemy specjalne receptury.

Wszystkie nasze szklane opakowania zamykane są pod parą. Ta technika zamykania usuwa tlen ze środka, dzięki czemu produkty zachowują naturalny smak i aromat.

Wszystko po to, aby nasz Klient mógł zjeść coś naprawdę dobrego.

Wpisy producenta

Tag nie został ustawiony.