Medicaline Konrad Malitka

Dane kontaktowe

Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

+48 608 209 998

office@medicaline.pl

www.medicaline.pl

Kilka słów o firmie

Medicaline to polski producent najwyższej jakości produktów z segmentu suplementów diety (w tym topowa- Aliness®) oraz żywności ekologicznej, dzięki którym możemy aktywnie uczestniczyć we wsparciu ludzkiego zdrowia.

Naszą misją jest budowanie świadomości zdrowej suplementacji i ekologicznego żywienia oraz ograniczenie do minimum stosowania substancji technologicznych, dlatego też opracowywanie wysokiej jakości produktów wspierających ludzkie zdrowie jest naszym nadrzędnym celem.

Początki działalności sięgają 2011 roku. Pierwszym, głównym pionem firmy była i jest produkcja oraz dystrybucja naturalnych suplementów diety.

W połowie 2018 roku uruchomiliśmy nasz drugi kanał działalności firmy – produkcję żywności ekologicznej. Nastąpiło to w momencie przejęcia dwóch marek: Ecoblik i BeOrganic. Wszystkie produkty w portfolio zawierają wyłącznie ekologiczne składniki. Nie znajdziesz w nich żadnych sztucznych dodatków, aromatów i barwników.

W 2 kwartale 2022 roku podjęliśmy umowę z globalnym, amerykańskim producentem ekologicznych słodyczy – YumEarth. Od tego czasu mamy wyłączność na rynku Polskim i z sukcesami rozwijamy sprzedaż ekologicznych żelków, lizaków, gum rozpuszczalnych.

Aktywny rozwój oferty bio, +/-20 SKU per rok. Aktualnie 170 produktów w ofercie produktów ekologicznych.

Medicaline to:

  • nowoczesny zakład spełniający wysokie europejskie standardy produkcji i magazynowania
  • surowce najwyższej jakości, pozyskiwane od sprawdzonych i renomowanych dostawców
  • własny dział rozwoju oraz kadra doświadczonych technologów i specjalistów produkcyjnych
  • „clean label” jako motto, przy opracowywaniu nowych produktów
  • polska, szybko rozwijająca się firma, reagująca na zmienne oczekiwania konsumentów
  • w pionie BIO 100% asortymentu z certyfikatem ekologicznym